Lazer ile HPV Tedavisi

Fraksiyonel karbondioksit lazer ile hpv siğil dokusunun buharlaştırılması son derece etkin, başarılı ve nüks oranı düşük bir tedavi seçeneğidir. Lazer ışınlarının hpv li dokuyu buharlaştırma etkisinden faydalanılır. İşlem öncesi lokal anestezi gerekebilir. Genital siğil çok yaygınsa lokal anestezi uygulamak için uygun şartlar yoksa genel anestezi ile de işlem gerçekleştirilebilir. Yara izi kalma ihtimali, ciltte renk değişikliği olma ihtimali çok düşüktür. Avantajlarının yanında lazer cihazın yüksek maliyeti nedeni ile her klinikte bulunmaması bu yöntemin en büyük dezavantajıdır.

HPV ve Lazer ile Genital Siğil Yakma konusunda detaylı bilgi ve randevu almak için 0 212 986 08 22 ve 0 505 260 72 38 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Fraksiyonel lazer ile aynı zamanda vajina daraltma işlemi de yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için Lazer ile Vajina Daraltma - labioplasti.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Silivride bulunan HPV Tedavi Merkezimizde Lazer ile hpv tedavisi, genital siğil yakma operasyonları yapılmaktadır.

Lazer ile Genital siğil yakma konusunda detaylı bilgi almak için
0 212 986 08 22 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Formu Doldurun

Sizi Arayalım


Bu yazımız da ilginizi çekebilir !
Radyofrekans ile HPV Tedavisi
Radyofrekans ile HPV Tedavisi

Radyofrekans radyo dalgaları aracılığı ile siğili buharlaştırarak tahrip eder. Vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilecek bir yöntemdir.

Sayfaya Git

Arama Terimleri
  • lazerle siğil tedavisi acıtır mı
  • siğil lazer tedavisi yapan hastaneler
  • lazerle siğil tedavisi silivri
  • lazerle siğil tedavisi çorlu
  • lazerle siğil tedavisi tekirdağ
  • lazerle siğil tedavisi istanbul
Hemen Arayın